HAKKIMIZDA

Yılmaz Gayrimenkul olarak gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz tecrübemizle, kaliteye olan bağlılığımızla, müşterilerimizin ihtiyaçları karşısında gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimizle gayrimenkul varlıklarına odaklanıyoruz. Ana prensibimiz, sahibi olduğumuz bilgi, birikim ve deneyim ile gayrimenkul gibi uzmanlık isteyen bir konuda, tarafların gerçek piyasa değerleri ile alış-veriş işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktır. Hizmetlerimiz her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunulmaktadır.

DEGERLERİMİZ:

Müşteri Odaklılık

“Kazan Kazan” felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak.
Müşterilerimizin memnuniyetini her zaman beklentilerinin üzerinde sağlamayı hedeflemek.

Güvenilirlik

Müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutmak, doğruları söylemek, etik değerlere uyum sağlamak.

Öğrenme ve Gelişim

İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Yılmaz Gayrimenkul,  Gayrimenkul Danışmanları gayrimenkul sektörünün en deneyimlileridir, bilgi ve birikimleri size avantaj sağlar.

Yılmaz Gayrimenkul, Gayrimenkul danışmanları hem piyasa koşullarını, hem de ev satın almak isteyenlerin yeni bir ev ararken yaşadığı kaygıları bilir.

Yılmaz Gayrimenkul, Gayrimenkul danışmanları, gayrimenkul satın alma sürecinizi hızlandıran, kolaylaştıran, kendi işinin sahibi olan ve işiyle ilgili kararları kendileri alan bağımsız profesyonellerdir.

Yılmaz Gayrimenkul, Gayrimenkul danışmanları, evinizi daha kısa sürede, mümkün olan en iyi fiyata satmanıza yardımcı olacaktır.